Class of 1946

January

June

Class
Homer C. Allen Edith Acquaviva  
John Balus Louis Aichele  
Ross H. Barry    
Doris (Bartell) Fuhrman    
Joseph Bartolzzi    
Ruth (Bednarski) Florie    
Norma (Besenfelder) Wysoc    
Tony Betchik    
Dorothy (Bieler) Vokac    
Denis Bodnar    
James Bodrock    
Walter Bryg    
Floyd Burton    
Joseph Cellura    
Carl Chetlan    
Richard Chylik    
Spencer C. Cook    
Ruth (Creed) Lewis    
James Csank    
Theodore Darus    
Laverne (Davies) Gordon    
Harold Day    
Mike DeSiero    
Terrance DeViney    
John F. Digney    
Martin Donelon    
Robert Dorian    
Terry Dwyer    
Fred Eckert    
William Emling    
Gae (Ennis) Mihu    
Richard Faulhammer    
Allen Faulkner    
Edward Ference    
Laudy Filka    
Adam Fix    
Frances Fragapane    
Robert Franz    
Marcello (Mitchell) Giulano    
Raymond Glawe    
Mike Gomola    
Esther (Groening) Mertich    
Tom Halloran    
Eugene Henvey    
James Hicks    
Eldon Hiser    
Betty (Holecek) Dunlay    
Charles Huber    
Charles Hubert    
Thomas J. Husbeck    
Albert Janmey    
John Kavc    
Darby Kirby    
Robert J. Klopp    
Edmund Konkel    
Anne (Kosa) Lande    
Daniel Krizan    
Edward Kuhn    
George N. Kundtz    
Joseph LaRocco    
Howard Liebenguth    
Zolton Major    
Lillian (Maskal) McMahon    
Maxine (McClure) Lukachie    
David McKenzie    
Ralph W. Meckfessel    
Bernice (Meder) Gale    
Michael L. Muhek    
John Michkiosky    
Paul Mihok    
Edward Mikas    
Clarence Mindek    
Bernard Miske    
Alex Mravec    
George M. Mucha    
Robert Mueller    
Joseph Nadhajsky    
Nancy (Nagel) Bernard    
Lillian (Paolucci) Cole    
Harry Paranka    
Forrest Parkey    
Andrew Peresta    
George L. Pesler    
Walter E. Pietrasz    
John Qualiotto    
Roger Readinger    
Harry N. Reagan    
Dorothy (Reeve) LaBoda    
Edward J. Reynolds    
Ida C. (Ricci) Borazanian    
Joyce (Schmelter) Stacik    
Richard Schwing    
Pearl Semanik    
Elaine (Shum) Kehler    
Bernard Smolka    
Philip Soukinek    
Andrew Spenik    
Frank Staif    
Marie Stewart    
Lorna (Stockman) Haendiges    
Elsie (Suchan) Spilker    
Hans Swendsboe    
Walter Tabar    
Carmella (Tinnirello) Costanzo    
John Vasileff    
Verona Wadsworth    
Frank Wancho    
William Warholak    
Marfuerite (Wester) Pesicka    
Johnny Wiencek    
Charles Ziegler    
Robert J. Zimmerman    
Joseph Ziska